Rozmowy branżowe przedsiębiorców i 4. Polsko-Bawarska Debata Gospodarcza

Dzień dobry,

W dniach 4-5 czerwca 2019r. będzie gościła na Pomorzu blisko trzydziestoosobowa delegacja przedsiębiorców bawarskich pod kierownictwem Huberta Aiwangera, Wicepremiera Bawarii, Ministra Gospodarki, Rozwoju Regionalnego i Energii.

W ramach tej wizyty 5 czerwca br. zorganizowane zostaną bilateralne rozmowy branżowe przedsiębiorców, a bezpośrednio po nich 4. Polsko-Bawarska Debata Gospodarcza. Tym razem jej tematem będzie „Przemysł 4.0 – gospodarka przyszłości. Doświadczenia pomorskich i bawarskich przedsiębiorców”. Zaproszenie na debatę znajdą Państwo poniżej.

Termin i miejsce:

05.06.2019 (środa):      10.00 – 13.00 Polsko-Bawarskie Rozmowy Branżowe

13.45 – 16.00 4. Polsko-Bawarska Debata Gospodarcza

Bałtycki Port Nowych Technologii, ul. Czechosłowacka 3, 81-969 Gdynia

Sala konferencyjna, piętro 10

W delegacjach przyjadą firmy z branży informatycznej, medycznej, motoryzacyjnej i budowlanej. Będą też przedstawiciele licznych bawarskich organizacji gospodarczych. Krótkie profile uczestników firm znajdą Państwo w załączeniu.

Wydarzenie to będzie stanowiło znakomitą okazję do zapoznania się i rozmów o możliwościach współpracy.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres mailowy: gdansk@ahk.pl lub faksem na numer: 22 5310 600 do dnia 31.05.2019. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronach:

https://ahk.pl/events/event-details/gdynia-debatte-industrie-40-die-wirtschaft-der-zukunft/

https://ahk.pl/pl/wydarzenia/event-details-pl/gdynia-debata-przemysl-40-gospodarka-przyszlosci/

lSerdecznie zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniach!