STOCZNIOWCY – IDEALNA OFERTA dla WAS!

ZIELONA KUCHNIA
ZIELONA KUCHNIAZIELONA KUCHNIA – to zdrowe i pożywne obiady na każdą kieszeń. Nasza kuchnia bazuje na tradycyjnych i sprawdzonych recepturach. Stawiamy przede wszystkim na zdrowy, urozmaicony posiłek.
Nie stosujemy polepszaczy smaku, półproduktów oraz żadnej chemii. Gotujemy od podstaw.
Dla Firm Stoczniowych proponowana cena za dwudaniowy obiad (zupa + drugie danie + dowóz + opakowania) z dostawą do Państwa Firmy na terenie Stoczni Szczecińskiej i okolic to: 15,90 zł. W ramach tej oferty otrzymają Państwo codziennie do wyboru 4 ZESTAWY DNIA, które umieszczamy na naszej stronie: https://www.facebook.com/ZielonaKuchniaSzczecin/ Indywidualnie menu wysyłamy na maila (codziennie).
Przykładowy zestaw: I danie: zupa do wyboru – rosół / kapuśniak ze słodkiej kapusty II danie: do wyboru – schab na szpinaku + jajko sadzone / fileciki grillowane z kurczaka, cebulka brokuły + ziemniaki/kasza/ryż + zestaw surówek TO WSZYSTKO ZA JEDYNE 15,90zl (cena jest ceną ostateczna, zawiera opłatę za opakowania oraz dowóz).
Pracujemy również w soboty i niedziele. Zamów jednorazowy zestaw testowy za 13,00 zł i przekonaj się że warto! Tel. 513 544 052 Jak mawiał Hipokrates „niech pożywienie będzie twoim lekarstwem a lekarstwo twoim pożywieniem” Mamy 20-letnie doświadczenie na rynku gastronomicznym.
Adres:
Zielona Kuchnia
ul. Księżnej Anastazji 7a

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek 11:30-18:00

Sobota-Niedziela 12:00-17:00

Zamówienie składane jest telefonicznie 513 544 052

Minimalna kwota dostawy 35 zł